Ketofit pro muže

KetoFit pro muže

KetoFit pro muže

Snažíte se shodit přebytečné kilogramy, ale uvědomujete si, že jen posilovna a další tradiční mužské domény vám v tom nepomohou? Je totiž nutné především vyvážit a upravit svou stravu – alespoň na čas. A právě v tom vám může pomoci KetoFit pro muže.

Při hubnutí je zásadní především jedna věc – rychlost metabolismu. Bohužel ho většina dostupných diet na našem trhu píše zpomaluje. Je to tím, že kromě „složek, po kterých se přibírá“ omezují také příjem výživově hodnotných látek. Skutečně účinná dieta nemusí „shazovat“ kalorickou hodnotu jídla, přijatou během dne, až někam k nule. Naopak. Pokud šikovně nahradí hlavního viníka přibírání, kterým je cukr, nemusí vás v ostatních ohledech prakticky nijak omezovat.

KetoFit pro muže aneb ketodieta

Ketodieta je vhodná pro ženy i muže bez rozdílu věku a životního stylu.

A právě takové jsou ketodiety. Omezují cukr, ale díky vysokému podílu bílkovin a zdravých tuků váš organismus vůbec nijak nezpomalují. Nejde o nějaké tabletky nebo např. doplňkové svačinové koktejly, ale o kompletní jídelníček, který vás zbaví starostí co, kde a jak si dát. Nemusíte nic počítat, kalorické tabulky v klidu zahoďte a užijte si výhod vysokého množství bílkovin, které jsou nutné k budování svalové hmoty i dalším příznivým změnám v organismu.

A co je ještě lepší, muži mají oproti ženám v hubnutí jasnou výhodu. Stačí se jen podívat na to, jak je to v jejich případě třeba s celulitidou. Ženy mají podkožní vazivo uspořádané ve svislých pruzích a jejich tukové buňky jsou schopné zvětšit svůj objem a že šestkrát. Oproti tomu muži se mohou chlubit jeho síťovým uspořádáním a pokud ho v některém místě nenaruší například těsně přiléhající prádlo (řeč je zejména o opasku), neobjeví se u nich celulitida vůbec. A velmi podobné je to i s hubnutím. Stačí se podívat na libovolný pořad o hubnutí. Tam, kde ženy teprve osahávají první letmé mety, muži už skoro atakují cíl. Nefér? Určitě, ovšem proč toho nevyužít?

Měli byste vědět: navzdory výše uvedenému nebývají požadavky na výživu u mužů zase o tolik odlišné. Záleží především na množství vaší svalové hmoty. Pokud s jejím budováním teprve začínáte, budou potřebné porce prakticky totožné, jako u něžného pohlaví. Začne se to měnit až časem, ovšem není problém přidat do jídelníčku navíc pár desítek gramů zeleniny nebo masa. Samozřejmě kvalitního. Vše doporučujeme konzultovat s výživovým poradcem.

KetoFit pouze pro ženy? Nenechte se mýlit

Ketodiety obklopuje řad mýtů a nepravd. Nepodlehněte jim.

Pokud jste už na nějaké články o dietě KetoFit narazili, možná vás zarazilo, že mívají nadpisy jako „pouze pro ženy“, „zaměřená na ženy“ nebo „hubnutí od žen pro ženy“. Nic však nemůže být od pravdy více vzdálené.

Skutečným důvodem, proč se k těmto tvrzením některé portály uchylují, je snaha o to co nejvíce ženám zalichotit. Na slovíčka jako exkluzivní, zacílená nebo speciálně vyvinutá totiž něžné pohlaví slyší. Koneckonců, ženy jsou princezny a rády se cítí výjimečné. Muži však k obdobným problémům přistupují spíše pragmaticky. Pokud najdou něco účinného, vezmou si to. A to bez ohledu na to, jaký účel to mělo původně.

TIP:
Stačí se podívat do historie. Jeansy byly původně odolným „pracovním“ oblečením pro honáky krav. Byly však natolik pohodlné, že se do pánské populace velmi rychleji rozšířily a dnes už o jejich původním“venkovském“ významu ví jen málokdo.

KetoFit recenze aneb proč hubnou muži jinak, než ženy

Muži svou nadváhu začnou obvykle řešit až ve chvíli, kdy jim výrazně zasahuje do života. To ženy se jí obvykle začínají zaobírat podstatně dříve.

Je to vlastně paradox. Mužská populace v ČR je nadváhou nebo dokonce obezitou postižena mnohem více. Uvádí se, že se procento mužů s nadváhou nebo dokonce obezitou pohybuje okolo 70-80, zatímco u žen je to jen něco okolo 60 %. Ovšem mužům obvykle o jejich vzhled až tolik nejde a když se nevejdou do starých kalhot, jednoduše si koupí nové.

Ale je to opravdu škoda. Vždyť oproti svým partnerkám mají vyšší podíl svalové hmoty, která je co do spotřebovávané energie náročnější, hubnout tedy mohou podstatně rychleji. Ženy jsou oproti tomu náchylnější spíše k ukládání tukové tkáně, která sama o sobě funguje jako zásobárna energie. Jejich organismu tedy chvíli trvá, než se na tu správnou hubnoucí vlnu dostatečně naladí.

A co víc: muži se nemusí potýkat s nejrůznějšími hormonálními výkyvy, způsobenými menstruací, těhotenstvím, menopauzou apod. Jejich organismus funguje víceméně stále stejně a není tedy těžké se na hubnoucí vlnu rychle naladit a vydržet v ní až do sladkého úspěšného konce.

A jak konkrétně vám tohle může pomoci při dietě? Pokud budete chtít, můžete si během ketodiet dopřát více sladkých jídel, než by si mohla dovolit vaše partnerka. Ne, během dne byste neměli sníst více, než jedno. Ale pokud budete chtít, můžete klidně každý den začít sladkými palačinkami a omeletami nebo si je naopak schovat na večer jako odměnu za vaši celodenní snahu. I muži jsou mlsní, takž pokud zrovna nepatříte mezi „masové“ výjimky, máte se rozhodně na co těšit.

 

Keto dieta pro muže

Keto dieta je o minimalizaci sacharidů a maximalizaci zdravých tuků. Tento způsob stravování prokazatelně pomáhá lidem hubnout, získávat energii a zlepšovat jejich celkové zdraví. Jak je to ale konkrétně pomůže keto dieta mužům?

Keto dieta může mužům pomoci zhubnout tím, že zabrání chutím a hladu. Vyřazení sacharidů pomáhá stabilizovat hladinu cukru v krvi, což zase pomáhá snižovat chutě a hlad. Muži, kteří drží keto dietu, také uvádějí, že se po jídle cítí spokojenější a mají více energie po celý den.

Keto dieta může mužům pomoci budovat svaly tím, že jim poskytuje stálý zdroj energie. Když jste v ketóze, vaše tělo dokáže efektivněji spalovat tuk jako palivo. To znamená, že budete mít více energie, kterou můžete vložit do tréninku, což vede k lepším výsledkům. Kromě toho, protože keto dieta pomáhá stabilizovat hladinu cukru v krvi, může také pomoci zabránit ztrátě svalové hmoty během redukčních cyklů.

A konečně, keto dieta může zlepšit celkový zdravotní stav tím, že snižuje záněty. Zánět je hlavní příčinou mnoha chronických onemocnění, takže snížením zánětu prostřednictvím diety mohou muži zlepšit své celkové zdraví. Keto dieta toho dosahuje podporou zdraví střev a snížením oxidačního stresu.

Keto dieta je pro muže skvělým způsobem, jak zhubnout, nabrat svaly a zlepšit celkové zdraví. Pokud hledáte způsob, jak zlepšit své zdraví a své tělo, keto dieta je skvělou možností, která stojí za zvážení.

Nemůžu hubnout s dietou, protože neumím vařit

V prvních týdnech KetoFit diety pracujete jen s instantními jídly a tzv. povolenou zeleninou

A máme tu poslední bod, který muže od hubnutí často odrazuje. Nemáte partnerku, ochotnou uvařit vám redukční jídelníček nebo máte jednoduše pocit, že byste se všech těch zeleninových salátů a pomazánek nikdy nenajedli? KetoFit pro muže tuto otázku řeší jednou pro vždy. Nabízí jídelníček s vysokým obsahem bílkovin, ovšem sestavený maximálně jednoduše. Zpočátku konzumujete pouze instantní jídla, později se k nim přidávají i velmi jednoduché rychlovky. Osmažit si steak nebo okulit na slanině hrst zelných fazolek totiž určitě dokážete. A nic jiného nebude k úspěšnému dokončení vaší diety třeba.

KETOFIT PRO MUŽE

KetoFit pro muže za vás „uvaří“ úplně všechno

Podívejte se na to, co všechno si můžete dopřát:

 • Proteinové koktejly
 • Proteinové omelety
 • Proteinové polévky
 • Proteinové tyčinky
 • Proteinové kaše
 • Proteinové pečivo
 • Proteinové těstoviny
 • Proteinové dezerty
 • Proteinové smoothie
 • Proteinové doplňky
Pestrý výběr, že? A to nemluvíme o množství příchutí, kterých je jenom u koktejlů přes 20. A co je ještě lepší, žádná z těchto dobrot vám při přípravě neukradne z volného času více než 5 minut. Většinu z nich stačí jen smíchat s horkou vodou případně mlékem. A palačinky či omelety potřebují navíc 1-2 minuty na pánvičce. To zní skvěle, že?

TIP:
K míchání koktejlů a dalších produktů s mlékem je možné přistoupit zejména v případě, že se snažíte zhubnou opravdu velké množství kilogramů a vám i přísně nastavený jídelníček by pro vaše tělo byl příliš velkým šokem. V takovém případě je rozumné hubnutí trochu zpomalit a nevystavovat se riziku příliš rychlá ztráty kilogramů, znamenající mnohdy zdravotní obtíže.

A ke každému jídlu navíc dostanete podrobný návod, jak si při jeho přípravě počínat a čím vším ho můžete ochutit. Profesionální ketodieta, jakou KetoFit pro muže bezpochyby je, totiž není odkázána jen na „jídla z prášku“. Velmi brzy si je můžete vylepšit tzv. povolenými potravinami, po nichž je možné sáhnout i v případě, že budete například po náročném tréninku nebo pracovním úkolu pociťovat zvýšenou únavu a potřebu „něčeho vydatnějšího.“

 

A jak seznam povolených potravin v případě ketodiety vypadá?

 • Maso – vybírejte červené a kuřecí. Povolena je také kvalitní šunka, slanina nebo třeba klobásy a další uzeniny.
 • Tučné mořské ryby – připravujete si zejména sledě, makrely, sardinky či lososa.
 • Vejce – čim kvalitnější, tím lepší. Ta opravdu dobrá jsou obohacena o cenné omega-3 mastné kyseliny.
 • Zelenina s nízkým obsahem škrobů (protože škroby jsou zároveň cukry) – rajčata, okurky, cukety, papriky, celer, růžičková kapusta, brokolice, květák, cibule, česnek, chřest apod.
 • Ořechy a semínka – Tady by měly hrát prim hlavně mandle, vlašské a lískové ořechy, arašídy, dýňová a slunečnicová semínka, chia semena či lněná semínka, která vám pomohou s trávením.
 • Máslo jedině pravé.
 • Prospěšné rostlinné oleje – volte kupříkladu extra panenský olivový olej, avokádový olej nebo aktuálně populární a přitom chutný kokosový olej.
 • Plnotučné mléčné výrobky – tady je výběr velmi široký. Jde zejména o plnotučné přírodní zrající sýry, mozzarellu a sýr feta. Ale dopřát si můžete i kyselý plnotučný jogurt, zakysanou smetanu
 • Listová zelenina – opět velmi pestrý výběr – třeba hlávkový salát, čekanka, zelí, kapusta, špenát apod.
 • Avokádo – v čerstvé formě nebo jako guacamole pastu. A klidně s chilli. Pokud jste si koupili tvrdé, rozpalte troubu na 90 °C, zabalte ho do alobalu a počkejte 10 minut. Bude okamžitě připravené ke konzumaci.
 • Houby – všechny, které vám chutnají.
 • Bylinky a koření – všechny přírodní výrobky z nich, tedy ty bez zvýrazňovačů chuti.

 

TIP:
Kokosový olej dokáže dodat exotický nádech jakémukoliv jídlu a semínka můžete jen tak nasypat opravdu na cokoliv. Obsahují řadu prospěšných enzymů a minerálů.

Vyberte si, kolik kilogramů chcete zhubnout anebo šikovné KetoFit balíčky

Svůj dietní plán si můžete zvolit podle toho, zda chcete zhubnout 5 , 10, 15 a více kg.

Ano, KetoFit pro muže opravdu funguje takhle jednoduše. Už na počátku si zvolíte, jaká by měla být vaše ideální váha a podle toho zvolíte svůj stravovací plán. Okamžitě tak zjistíte, kolik týdnů budete k dosažení své vysněné mety potřebovat. A jak to vypadá v praxi?

Ketofit pro muže

Jak zhubnout 5 kilogramů s KetoFit

Potýkáte se zatím jen s lehkou nadváhou nebo zkrátka potřebujete ke shazování kilogramů přistoupit tak nějak preventivně? Pak má přesně pro vás KetoFit pro muže připraven balíček SOFT. Je perfektní pro mírnou redukci hmotnosti. Čekat vás bude 98 dietních jídel a 4 týdny snahy. Balíček KetoFit SOFT obsahuje 105 porcí a provede vás dvěma fázemi. První bude redukční a druhá hubnoucí.

 • 5 jídel KetoFit pro muže denně
 • pauza mezi jídly: 3 hodiny
 • 3 litry vody denně (250-300 ml vody po každém jídle)
 • až 500 gramů zeleniny navíc denně
Fáze redukční probíhá během prvního týdne, kdy se většiny nadbytečných kilogramů zbavíte, zbylé tři týdny jsou stabilizační, kdy si postupně zvykáte na zdravější režim a učíte svoje tělo, jak by mělo na vaše redukční snahy reagovat. Díky tomu bude výsledek dlouhodobý a bez jo-jo efektu

Ketofit pro muže plán hubnutí

Jak zhubnout 10 kilogramů s KetoFit

Máte nadváhu trochu větší? Pak doporučujeme redukční od hubnoucí plán OPTIMAL od KetoFit. Nabízí dosažení cílové váhy s minimálním úsilím. V balíčku OPTIMAL najdete 114 porcí chutných jídel, k čemuž doporučujeme přikoupit ještě jedno balení libovolných polévek KetoFit.

Složení diety je stejné jako v předchozím případě. Ovšem s tím rozdílem, že celý plán trvá 6 týdnů. Hubnoucí jsou první dva, zbylé čtyři jsou stabilizační.

 

TIP:
Ke konci stabilizační fáze je doporučeno zařadit do jídelníčku také sacharidové potraviny a to 1x denně v množství 100 gramů. Opět jde o prevenci jo-jo efektu.

Jak zhubnout 15 kilogramů s KetoFit

Začínáte se svou váhou blížit nebezpečné obezitě nebo jste dokonce nastavené tabulky už tak trochu překročili? I když vás cíl není právě (ano, 15 kilogramů je docela dost), má i pro vás KetoFit pro muže řešení. Najdete ho v redukčním a hubnoucím plánu MAXI.

Trvá 9 týdnů a budete potřebovat celkem 245 jídel. Redukční fáze trvá 4 týdny, stabilizační pak zbývající 5. U stabilizační fáze si připravujete jídla KetoFit už jen 2x denně, zbylá tři jídla jsou pak nízkosacharidová. Opět platí doporučení pro pozvolné zařazování sacharidových potravin a to optimálně v posledních dvou týdnech diety.

Jak zhubnout více než 15 kilogramů s KetoFit

Ani maximální cíle nejsou s KetoFit pro muže nemožné. Stačí použít hubnoucí a redukční plán MAXI PLUS. Jde vlastně o sloučení dvou již dříve jmenovaných plánů. Začínáte redukčním plánem MAXI a pokračujete jídelníček z plánu OPTIMAL.

Tady se už počet dní i porcí poměrně těžko stanovuje. Všeobecně platí, že redukční fáze trvá do doby, než se zbavíte většiny požadovaných kilogramů a fáze stabilizační by měla být asi dvakrát tak dlouhá. Žádné jiné kouzlo v tom nehledejte.

 

TIP:
Pokud si nebudete dodržováním nastaveného plánu jistí, určitě kontaktujte svou výživou poradkyni. KetoFit vám nabízí konzultaci zdarma – a to tolikrát, kolikrát potřebujete. K dispozici je chat na webu, telefonní linka a e-mail. Odpovídají rychle a poradí si i v případě, že například náhle onemocníte apod.


KetoFit zkušenosti mužů

A kde najít inspiraci? Podívejte se například na to, jak díky KetoFitu zhubli jiní muži.

Například Tomáš, který začal hubnout ve 35 letech tvrdí, že za jeho váhu, hraničící s obezitou, mohla záliba v nezdravém stravování. Vycestoval totiž za prací do Anglie a typické anglické snídaně, hranolky a další pochoutky mu vážně zachutnaly. Dostal se až k hranici obezity a začal pociťovat výrazná omezení ve svých každodenních aktivitách. Rozhodl se vsadit na KetoFit a díky němu zhubnul, jak on říká, přímo neuvěřitelnou váhu. A to i přes to, že se mu zpočátku zdálo hubnutí až příliš rychlé a obával se jo-jo efektu. Svou váhu si však drží a dokázal se vrátit i ke svým milovaným sportům.

Ketofit před a po

To Jirka (45 let) se s nadváhou až obezitou potýkal už od dětství. Při výšce 187 cm se dokázal projíst až na 129 kilogramů. K tomu se samozřejmě připojil i vysoký krevní tlak, bolesti zad a množství dalších obtíží. KetoFit objevil díky své manželce a rozhodně toho nelituje. Po osmí týdnech se dostal na 100 kilogramů a pokračuje dál.

A kde najít ještě více příběhů, které vás inspirují? Určitě na stránkách KetoFit, kde neustále přibývají nové a nové, navíc podpořené reálnými fotografiemi PŘED a PO. Zapomeňte tedy na výmluvy, podle kterých to nejde. Když to dokázali jiní, dokážete to i vy.

 

Pomoc najdete na mnoha frontách

K dispozici jsou vám nejenom výživové poradkyně ale třeba také šikovná skupina KetoFit na facebooku, kde najdete spoustu dalších lidí, kteří se aktuálně snaží zhubnou nebo už díky dietě úspěšně zhubli a teď dodávají motivaci dalším.

Nechybí tu tipy na nejrůznější zdravé recepty, a pokud budete mít nějaký problém, komunita vám s ní prakticky okamžitě poradí. Nenechte se odradit posměšky kamarádů a jděte tam, kde vás dokáží k hubnutí správně namotivovat. Vaše vysněná váha a zdraví za to rozhodně stojí. A KetoFit pro muže vám s tím dokáže opravdu účinně pomoci.

Navíc ketogenní dieta jako taková byla vymyšlena lékařem. A v případě KetoFit pracujete s produktem, vzniklým ČR (vyvinuli ho odborníci z Brna) a uzpůsobeným pro české chutě a potřeby. Tak proč ještě váhat? Pusťte se do redukce svých nadbytečných kilogramů hned teď – rychle, chutně a bez jo-jo efektu.

Podobné příspěvky