Onlinejazyky recenze

Onlinejazyky recenze
5 (100%) 1 vote

Onlinejazyky recenze

V našich školách nemá výuka cizích jazyků právě dobrou pověst. Jakmile se však přenesete přes nekonečné biflování slovíček a bizarních gramatických jevů, jež v běžné mluvě neuplatní často ani rodilý angličan, s trochou štěstí objevíte i docela jinou stránku učení jazyků. Tu zábavnou, rychlou a hlavně s viditelnými výsledky. A právě takovou vám chceme představit i v našem článku na téma Onlinejazyky recenze.

Onlinejazyky půjde to samo?

Na to se zpravidla klienti jazykových kurzů ptají nejčastěji. Ne, úplně samo to nepůjde, vždy si budete muset  najít potřebný čas a „chtít se učit.  Rozdíl je ovšem v přístupu, jakmile se na svou další lekci strávenou v cizojazyčném prostředí vysloveně těšíte, pak “to samo“ skoro půjde.

Onlinejazyky recenze

Onlinejazyky recenze

Dobrý rodilý mluvčí vás dokáže doslova vtáhnout do děje, ale co dělat v případě, že ve vašem okolí zkrátka nikoho takového nemáte? Co když vám nevyhovuje nabízený časový rozvrh nebo si jednoduše nemůžete dovolit dát několik tisíc za jazykový kurz? Pak je tu výuka jazyků online. I tady si však musíte vybírat.

My jsme si téma Onlinejazyky recenze vybrali z několika důvodů. Především jsou nám sympatické kurzy jako takové. Kombinují běžná gramatická cvičení, rozpoznávání výslovnosti, výuku slovíček, porozumění audionahrávkám a přímé čtení anglických textů.

Náš tip:
Při výuce nás zaujal zejména videolektor, přehledná nástěnka, motivační e-maily a dosažené výsledky přehledně zpracované v grafech. Hned tak vidíte, nakolik jste od svých začátků ve výuce jazyka pokročili.

Všechny postupy se vzájemně doplňují, prolínají a střídají, takže se skutečně nikdy nenudíte. A jak zjistit, zda vám bude kurz vyhovovat?

 

Onlinejazyky zkuste lekci zdarma

 V nabídce nechybí ani speciální nabídky, jako například obchodní angličtina, němčina, francouzština a španělština nebo balíky vhodných slovíček pro různé úrovně. 

Vyzkoušejte s jednoduše úvodní lekci zdarma. Dostupné jsou tyto jazyky:

 • angličtina
 • němčina
 • francouzština
 • španělština
 • ruština (novinka, zatím jen pro začátečníky)
 • italština (novinka, zatím jen pro začátečníky)

A to v mnoha různých úrovních. Zatímco běžné online jazykové kurzy se zaměřují jen na začátečníky či mírně pokročilé, Onlinejazyky recenze nabídne něco navíc i pokročilým znalcům jazyků. Dokonce i rodilý mluvčí si tu může vylepšit své znalosti alespoň o jednu úroveň.

Náš tip:
A jak na lekci zdarma? Stačí si na stránkách vybrat požadovaný jazyk a pokročilost, zadat e-mail a těšit se na první ochutnávku.
Onlinejazyky recenze

Onlinejazyky recenze

Onlinejazyky kterou úroveň zvolit

Snadno tak zjistíte, jakou úroveň jazyka aktuálně ovládáte, a jakou úroveň tedy zvolit, aby vás lekce na Onlinejazyky.cz posunuly zase o něco dál. Navíc máte k dispozici i vstupní jazykový test. Není na známky, ale právě na otestování vašich znalostí. Stačí vyplnit všechny povinné otázky (není na čas, nic se tedy neděje, pokud máte náhodou kolizi s časem) a obratem vám pošle na e-mail nejvhodnější typ pokročilosti zvoleného jazyka právě pro vás.

Nemůžete tedy šlápnout vedle, ovšem pokud by se to přece jenom stalo, stačí kontaktovat podporu a vše bude vyřešeno k vaší plné spokojenosti.

Onlinejazyky cena

Cena balíčků je individuální od 890 Kč za balíček slovíček vhodný (nikoli nutný) k jednotlivým lekcím (nepočítáme nyní minikurz anglické abecedy s výslovnosti za 29 Kč), až po 2490 až 2790 Kč za jednotlivé kurzy.

Celkem  15 druhů různých cvičení, zábavně sestavené cvičební programy, on-line podpora přes e-mail a možnost videochatu s lektorem  pro procvičení správné výslovnosti. A to ještě není vše. Celým programem vás navíc provede Pavel Liška jakožto motivátor a vtipný společník. Se správnou výslovností vám zase „píchnou“ nahraná videa s učitelem, který (byť občas vypadá až trochu komicky) vám zkrátka vše potřebné doslova dostane pod kůži.

Navíc dostanete pokročilé úrovně angličtiny, němčiny, francouzštiny a španělštiny, neomezený přístup k zakoupenému kurzu a možnost studovat kdekoliv, kde právě můžete být on-line. To jsou ve zkratce hlavní výhody, které jsme v rámci naší Onlinejazyky recenze objevili. Ptáte se tedy, kolik to všechno bude stát?

Kolik zaplatím?

Je třeba zdůraznit, že vždy platíte za jeden celý kurz se vším všudy. Nemusíte si navíc dokupovat učebnice, slovníky ani nic jiného. Přístup do kurzu je neomezený a prakticky odkudkoliv. Studovat můžete i přes svůj chytrý telefon, byť zatím přímo mobilní aplikace pro potřeby Onlinejazyky recenze chybí. A oproti jiným jazykovým online kurzům si mohou všichni majitelé mikrofonu rovněž ověřit svou výslovnost jednoduše tím, že svůj zvukový projev nahrají a nechají zanalyzovat speciálním programem. Připlatit si je třeba pouze za každou další úroveň pokročilosti.

Náš tip:
Náš tip: Vyšší cenu nemají ani speciálně zaměřené kurzy vhodné pro uchazeče o zaměstnání v zahraničí. Sem patří například strojírenská angličtina, angličtina pro elektroenergetiku, obchodní angličtina a další.
Onlinejazyky recenze

Onlinejazyky recenze

Onlinejazyky recenze a zkušenosti

A jaké zkušenosti jsme pro náš článek Onlinejazyky recenze nasbírali od skutečných uživatelů?

„Velmi se mi líbilo, jak jsou udělaná slovíčka. Stačí si kliknout do účtu a hned vidím všechna, která jsem se už naučila, a to buď po jednotlivých lekcích nebo podle abecedy. A když si je chci procvičit, jednoduše je roztřídím podle toho, které umím (zelená fajfka), a které ne (červený křížek). Program mi potom ta nezvládnutá nabízí častěji. A když náhodou přímo v lekcích narazím na slovíčko, které ještě neumím (třeba proto, že ho program považuje za tak běžné, že ho není třeba vysvětlovat), jednoduše ho označím pravým tlačítkem myši a uložím do slovníčku. A stejně jednoduché je i překládání neznámých slovíček v textu, takže nemusím mít po ruce slovník ani přepínat na prohlížeč a překladač. Při výuce mě nic neruší a jde to hodně rychle dopředu.“ Andrea K.

„Jsem začátečník a hodně se mi líbí, že nejdřív se mnou lekce komunikují česky, a pak se teprve přepnou do angličtiny, pěkně postupně. Takže vždycky vím, co mám dělat. Stačí mi 20 minut denně a zaznamenávám výrazné posuny v učení. To se mi na škole nikdy nedařilo.“ Michael M.

 

„Dostal jsem kurz jako dárek od přítelkyně, která nemohla vidět, jak znechucen se vracím z těch povinných firemních. První kapitolu jsem otevřel s nechutí, ale s každou další se to zlepšovalo. Věřili byste, že se věčný začátečník jako já, může těšit na každou další lekci? Aktuálně se chystám na certifikovanou zkoušku v našem jazykovém centru. A mimochodem, začaly mě bavit i ty lekce firemní. Stačilo najít tu správnou motivaci a lektor je nadšen, že s ním konečně někdo komunikuje „na úrovni.“ Jaroslav T.

 

Náš tip: Možnost zakoupení jazykových kurzů jako dárek najdete na Onlinejazyky.cz po celý rok. Kromě kurzu dostanete i dárkový certifikát, který může posloužit třeba jako perfektní dárek k Vánocům. Nedarujete totiž hmotný dárek, ale zážitek s praktickým přesahem. Do slova a do písmene!

 

Onlinejazyky otázky a odpovědi

Zajímá vás ještě něco v naší Onlinejazyky recenzi? Vybrali jsme několik nejzajímavějších bodů, které mohou být při rozhodování o investici do online jazykového kurzu na Onlinejazyky.cz důležité.

Mohu přeskakovat jednotlivé lekce, když chci při výuce postupovat rychleji?

Ano, možné to samozřejmě je, nicméně to nedoporučujeme. Jednotlivé lekce na sebe navazují (zejména v otázce slovní zásoby), je tedy vhodné absolvovat vše pěkně od začátku zvolené lekce.

Jak dlouho musím studiu denně věnovat?

Díky modernímu způsobu výuky jazyka a intenzivnímu procvičování probírané látky stačí, abyste si každý den vyhradili na výuku jazyků přibližně 20 minut. Jestliže občas vynecháte, nic se samozřejmě neděje. Studujete tedy pouze v případě, že máte zrovna čas a chuť.

Co dělat, když budu chtít komunikovat s živým lektorem?

Podpora kurzů probíhá nejčastěji přes kontaktní e-mail, kde vám vyškolení lektoři pomohou se vším,co je třeba. Nicméně pokud by vám přece jen chyběla komunikace tváří v tvář, jsou k dispozici buď skype lekce nebo konverzační kluby pod odborným vedením.

 

Onlinejazyky výhody a nevýhody

A jak bychom shrnuli hodnocení naší Onlinejazyky recenze v přehledných bodech?

Výhody:

 • široká nabídka jazyků, u většiny z nich s mnoha úrovněmi pokročilosti
 • nabídka speciálních jazykových kurzů pro uchazeče o zaměstnání v zahraničí
 • interaktivní maximálně zábavná výuka
 • rychlý postup při učení
 • získání certifikátu o absolvování kurzu, který lze využít například při hledání zaměstnání
 • ke všem zakoupeným kurzům získáte doživotní přístup bez jakýchkoliv omezení
Nevýhody
 • je možné studovat pouze on-line (aplikace pro mobilní telefony se aktuálně připravuje)

Onlinejazyky zhodnocení na závěr

Přimhouříme-li oko nad absencí offline možností výuky, kterou lze částečně kompenzovat exportem slovíček z kurzu a jejich následným procvičování, nenašli jsme na Onlinejazyky recenze prakticky žádnou chybu. Učení je zábavné, rychlé a za přiměřenou cenu. Nezapomínejte, že za cenu přibližně deseti lekcí v jazykové škole si tady koupíte rovnou celý postup do další jazykové úrovně s doživotním přístupem. Po absolvování kurzu znavíc získáte certifikát, a navíc kurzy slouží i jako podpůrná příprava k jazykovým zkouškám příslušné kategorie, které si stačí zaplatit na příslušném akreditovaném pracovišti.