Únos komandem
|

Únos komandem

Únos komandem

Milujete špionážní filmy? Rádi byste na chvíli ocitli v kůži Jamese Bonda nebo Jasona Bourna? Pak se určitě rádi při cestě do práce bavíte obcházením bezpečnostních kamer a zastavováním před výlohami, ve kterých kontrolujete, jestli vás někdo nesleduje. A pak se splní vaše nejděsivější představy, ve kterých vás skupina zamaskovaných ozbrojenců sváže, strčí do auta a odveze na neznámé místo to je únos komandem.

Nejde o zhmotněnou noční můru ale o jedinečný adrenalinový zážitek, který můžete koupit svému kamarádovi nebo členovi rodiny, jehož svět tajných agentů a neodhalených spiknutí fascinuje a zároveň láká.

Únos komandem

Máte v okolí někoho takového? Pak jste narazili na skutečně jedinečný dárek k výročí nebo kulatým narozeninám. Dopřejte obdarovanému dvacet minut nefalšovaného strachu a nechte ho originálně dopravit na oslavu nebo párty, kterou uspořádáte na jeho počest.

button_specialni-darek-unos-komandem

Únos komandem není akce spíchnutá na koleni

Hladký průběh celého zážitku i jeho realistické vyznění zajišťují profesionálové (zkušení vojáci nebo policisté se speciálním výcvikem), kteří se postarají o každý detail. Nebude chybět skutečně nic.

Spolu s vámi nejdříve naplánují vhodné místo pro přepad – stačí sdělit údaje o jeho trase do práce nebo třeba do obchodu a samozřejmě detailní popis „unesené“ osoby a určit místo, kam ji komando dopraví. Zde se vše vyjasní a může proběhnout plánovaná oslava nebo cokoliv jiného podle vašeho přání.

Detailní plánování je nezbytné. Každá akce se totiž předem hlásí na Policii ČR, aby nedošlo ke střetu se zákonem nebo zbytečnému šíření paniky. Souhlas unášené osoby k celé akci není potřeba, takže zážitek bude skutečným překvapením se vším všudy. Variant únosů je několik, běžně se ale používají pouta a páska přes oči, takže nehrozí například vyzrazení dojezdové destinace.

Jedinečný adrenalinový zážitek únos komandem můžete nechat i podrobně zdokumentovat a pořídit k celé akci video, které bude obdarovanému sloužit jako originální připomínka nezapomenutelných chvil, které mohl dodnes sledovat pouze v televizi

Nastavte si zážitek a tím i jeho cenu

Využijte jedinečné možnosti sepsat scénář zamýšleného únosu. Svolejte rodinnou poradu nebo svolejte kolegy s formy na kávu a společně s vyškolenými experty naplánujte místo, čas i všechny okolnosti únosu. Není problém unést člověka z restaurace plné lidí nebo třeba z autobusového nádraží. Přidat můžete i rafinované detaily, které donutí komando po celou dobu mlčet nebo třeba pronášet krátké věty v ukrajinštině. Akci je možné domluvit celoročně a za každého počasí.

button_ceny-a-scenar-unosu-komandem

Důležité: před nákupem se ujistěte, že zamýšlený obdarovaný má pevné nervy a smysl pro humor. Adrenalinový zážitek únos komandem se nehodí pro osoby s psychickými problémy, srdeční vadou nebo jinými zdravotními obtížemi.

https://youtu.be/PVz2hBGl3W8


 

Podobné příspěvky