Redakce

Vítáme vás na stránkách s dobrými radami, tipy a recenzemi pro každý den. Děkujeme, že jste zavítali právě sem a vážíme si toho. Pravděpodobně patříte mezi stejnou sortu dobrodruhů, jako my. Sortu, která ráda zkouší nové věci, veškeré novinky má doma jako první, neváhá zamířit i do dosud neprozkoumaných vod a ty NEJ NEJ zážitky a produkty velmi ráda doporučí dál.

A přesně to děláme i my. Testujeme pro vás každý měsíc všemožné novinky ze všech možných oborů a zaměření. Máme spoustu zkušeností, protože leckdy sami nějaký ten e-shop, zážitkovou agenturu apod. provozujeme. Vypsali jsme se ze soukromých blogů až sem, do magazínu Maximáč. První článek tady, stvořený společnými silami, vyšel v září v roce 2016. A inspirací pro jeho vznik nám byl absolvovaný Kurz přežití, který jsme si společně užívali o prázdninách. A s každým dalším článkem se zlepšujeme a zlepšujeme.

Společně a za jeden provaz

A proč? Protože společně nám jde všechno lépe. Tvoříme sehraný tým, který se vzájemně inspiruje nápady a tipy, na to CO, KDE a PROČ. Zážitky zkoušíme na vlastní kůži, při recenzování produktů neváháme riskovat své zdraví a vůbec se do všeho pouštíme s maximálním nasazením. Nečekejte tedy od nás žádné nicneříkající texty, ale skutečné kvalitní informační články, s naloží reálných zkušeností, prošpikované spoustou užitečných tipů a doporučení.

Vždy dáváme přednost kvalitě a veškerá tvrzení si nejméně dvakrát ověřujeme 🙂 Nespoléháme se na to, co napsal někdo jiný, jako mnoho jiných obdobně zaměřených magazínů. Naopak, vždy dáváme přednost vlastním zkušenostem. A pokud je náhodou nemáme, vždy víme, kam se obrátit. Někteří kamarádi si od nás v hospodě při řešení pracovních záležitostí už raději odsedají, jiní se však neváhají podělit o své dojmy, zážitky a reakce.

A my tato drobná svědectví sbíráme, abychom z nich nakonec složili ucelený obraz, prospěšný pro vás – naše čtenáře – skutečně po všech stránkách. Můžete k nim přidat i to své, rádi uvítáme vaše zkušenosti, návrhy a nápady na redakčním e-mailu! Tak zase někdy na čtenou!

Kontaktovat nás můžete na e-mailu rvx.redakce@gmail.com.