Zážitková střelba

Zážitková střelba

Zážitková střelba

Snad každému muži zaplesá srdce při sledování napínavého sportovního utkání a při sledování akčního filmu nebo válečného dokumentu. V tom druhém případě hrají jistě hlavní roli zbraně. Kdo by si nechtěl osahat na vlastní kůži legendy jako 9mm Luger neo 357 Magnum? A co teprve Glock 17/19, Baretta 35 nebo Remington 1911A1?

Zážitková střelba vám vloží tyto jedinečné zbraně do rukou a co víc. Nemusíte být jen pasivními obdivovateli. Objevte svého akčního ducha a vyzkoušejte si střelbu do terče s profesionální instruktáží od vyškolených profesionálů. Náboje jsou samozřejmě v ceně.

button_objednej-zazitek

Zážitková střelba pro každého

Splňte si sen a zastřílejte si na střelnici nebo přímo z historických válečných zbraní. Nebo použijte zážitkovou střelbu jako úžasný a jedinečný dárek pro někoho blízkého. Tatínek, strýc nebo kamarád vaši vynalézavost jistě ocení. A co teprve pubertální syn, který miluje kasovní akční trháky? I jemu můžete tento perfektní zážitek zakoupit. Podmínkou je pouze dosažený věk 16 let. Obdarovaný nemusí vlastnit zbrojní průkaz ani jiné povolení, to na kontrolovaném prostoru střelnice není třeba.

Poukazy zakoupené přes stránky Adrop mají platnost 12 měsíců a vybírat můžete z několika druhů střelnic. V ceně je také navíc garance spokojenosti využití poukazu i možnost vyměnit zakoupený zážitek za jiný, pokud se do vkusu obdarovaného přece jenom netrefíte.

 

Zážitková střelba – Vyberte tu správnou variantu!

Zážitková střelba z pistole a jiných zbraní se může nést v klasickém duchu nebo probíhat na laserové střelnic – záleží jen na vás, jakou variantu zvolíte. Instruktor vás pečlivě seznámí se zacházením s dostupnými typy zbraní a poučí vás o bezpečnosti.

Vyzkoušet si můžete zažitkovou střelbu z:

• pistole ráže 22LR (10 ran)
• pistole ráže 7,65 Browning (10 ran)
• pistole ráže 9mm Luger (10 ran)
• pistole ráže 45ACP (5 ran)
• revolveru ráže 357 Magnum (5 ran)
Celý zážitek se vejde zhruba do jedné hodiny. Přitomnost doprovodu bohužel není možná.

button_skvely-zazitek-objednavejte-zde

Střelba z historických válečných zbraní je pak zážitkem pro skutečné fajnškmejkry. Během sedmi hodin se seznámíte s mnoha typy zbraní, dostanete nefalšovaný oběd složený z klasické bojové dávky trvanlivé stravy MRE (a libovolného množství kávy a čaje) a absolvujte také přednášku o boji americké armády v západních Čechách.

K dispozici budete mít tyto druhy zbraní:Glock 17/19, Garant M1, FN Herstal 1910 , Mosin 1891/30, SKS 45, Baretta 35, Walter P1, SA 58, Remington 1911A1, Astra 300, ČZ 27, Carabine M1 a SVT – 40, ČZ 24/52.

Ukázky pak proběhnou s těmito zbraněmi: Ppsh 41, MG 34, Thompson M1928, Gorjunov 43, Colt 1911, AK 47, Famas F1, Stengun.

Střelba z historických válečných zbraní může probíhat p ocelý rok, podmínkou je, že nesmí pršet ani sněžit. Doprovod není možný.

Podobné příspěvky