Let ve stíhačce

Let ve stíhačce
5 (100%) 2 votes

Let ve stíhačce

Dárky ve formě zážitků se v poslední době uplatňují stále častěji. Především muži uvítají místo rozbalování ponožek a fotbalových suvenýrů mnohem raději pořádné akční dobrodružství, na které budou vzpomínat ještě po mnoho následujících let.

Zážitkové dárky spojené s letectvím nebo army tématikou patří k těm nejvyhledávanější a právě Let ve stíhačce L-29 dokáže vynikajícím způsobem funkčně zkombinovat obě oblasti dohromady. Nejde o žádný simulátor lety ale o skutečný let ve špičkovém stroji původem z české provenience – stíhačky L-29 známé také pod lehce mazlivým označením Delfín.

Let ve stíhačce L-29

Hledáte jedinečný a originální zážitek, který ocení i ten nejnáročnější adrenalinový fajnšmejkr? Chcete se skvěle bavit a zároveň vyžadujete perfektní servis? Toužíte po zážitku, který se naskytne jenom párkrát za život? Pak pro vás bude jistě let ve stíhačce L-29 tím pravým.

Let nekompromisní rychlostí téměř za hranicí toho, co zvládne běžný člověk a zároveň možnost zažít alespoň na chvíli na vlastní kůži atmosféru z legendárních leteckých soubojů, které se odehrávají ve více než dvou úrovních – přesně takový je zážitek Let ve stíhačce L-29.

let ve stíhačce

Kromě fascinující rychlosti si vychutnáte i skutečné přetížení jako ve stíhacím letadle a obraty vysoké pilotáže vám ukáží, jaké to je ocitnout se v trojrozměrném prostoru. Stačí se jen sebrat trochu odvahy a chuti po netradičních zážitcích a nastoupit do kokpitu. Posaďte se do vystřelovací sedačky, nasaďte přilbu a splňte si svůj dětský sen. Zapomeňte na horské dráhy, které při nejlepší vůli dokážou vytvořit jen chabou simulaci střemhlavého pádu. Zažijte skutečný střemhlavý let a nechte se pohltit fascinující atmosférou, která vás celých 15 minut, po které bude let trvat, doslova chytne a nepustí.
button_cennik-a-moznosti-letu-ve-stihacce-zde

Legendární stíhačka L-29 pro všechny milovníky letectví

Znalci Aviatiky jistě nezaváhají, když stíhačku L-29 Delfín zařadí jako jeden z nejúspěšnějších projektů českého Aera Vodochody. Vždyť tento legendární bojový letoun se poprvé vznesl do vzduchu v roce 1959 a dodnes bylo vyprodukováno 3600 kusů těchto strojů, což je v této kategorii opravdu impozantní číslo a dodnes jde o nepřekonaný rekord v kategorii cvičných proudových letadel.

Let ve stíhačce L-29 dokáže atakovat rychlost 680 km/h ve vodorovné letu a neuvěřitelných 860 km/h ve střemhlavém letu. Dodnes je používán v mnoha armádách světa jako bojový letoun sloužící k přesným útokům na pozemní cíle a omezeně se uplatní také jako stíhací letoun proti pomalu a nízko letícím cílům.

 button_nezapomenutelny-zazitek-objednavejte-zde
Let ve stíhačce na vlastní kůži

Tohoto krále oblohy neodradí od letu téměř žádné počasí, i když během bouřek, přívalových srážek a nepříznivých povětrnostních podmínek se nelétá. Jde o zážitek, který si můžete vychutnat kdykoliv během roku. A nezáleží na tom, jestli ho kupujete pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.

Při nákupu zážitku Let stíhačkou L-29 od Adrop získáte kromě samotných 15 minut čistého letu také balíček, který obsahuje přeletovou přípravu, instruktáž a zapůjčení pilotní výstroje. Celková doba zážitku se tak pohybuje okolo dvou hodin a umožní vám dokonale si vychutnat jedinečnou atmosféru a originalitu celé chvíle, na kterou budete jistě ještě dlouho vzpomínat.

 

 

Pokud jsi nejste jisti svým zdravím měli by jste kontaktovat svého lékaře.