Kurz přežití

Kurz přežití
5 (100%) 1 vote

Kurz přežití

Vidíte v divoké přírodě spojence, který vám v náročných situacích může pomoci přežít? Chtěli byste si ověřit, jestli to skutečně dokážete? Myslíte si, že když jste viděli pár pořadů s Bearem Gryllsem, umíte zvládnout cokoli? Ověřte si to a absolvujte jedinečný kurz přežití, který aktivuje vaše skryté možnosti a naučí vás vše, co potřebujete.

Nejlepší zážitek je ten, který vám někdy v budoucnosti může zachránit život. Také s tímto rčením souhlasíte? Pak se rozhodně odměňte tím, co opravdu stojí za to. Adrenalinový kurz přežití vás připraví na nejrůznější situace, které vám může život nachystat. Obáváte se, že se při cestě pouští ztratíte svému průvodci, že zabloudíte v hlubokém lese uprostřed zimy nebo že uvíznete na opuštěném ostrově nebo tropické džungli bez pomoci a bez přístupu k telefonnímu spojení? Pak se raději připravte již dnes a naučte se základy, které vám pomohou přežít i na těch nejodlehlejších místech.

 

Kurz přežití

Kurz přežití se vším všudy

Možná jste se při zmínce o slavném dobrodruhovi Bearu Gryllsovi ušklíbli. Vždyť střihy a nahrané situace v jeho televizních pořadech nejsou žádným tajemstvím. Kurz přežití ale žádná zjednodušení nebo odskoky do bezpečné reality neobsahuje. Záda vám bude krýt pouze zkušený instruktor, který vám v případě nouze poradí, ale jinak bude vše stát jen a jen na vaší odvaze, dovednostech a schopnostech improvizace. Co neumíte, to se naučíte. A nejlepším učitelem je právě vlastní prožitek.

Kurz přežití, který si můžete zakoupit, nenechává nic náhodě. Ze začátku vám bude odebráno veškeré jídlo, zápalky nebo cigarety a nafasujete praktickou vojenskou kombinézu (boty doporučujeme vlastní a takové, které snesou delší pobyt v nestandardním terénu). Dostanete také mapu, balíček na přežití a 1 litr vody.

button_kurz-preziti-cennik

Darujte kurz přežití – více info o ceně

Sami musíte nalézt potravinový balíček (který byste měli mít u sebe pokaždé, když se vydáváte na jakoukoli expedici) a následně rozdělat oheň a postavit přístřešek k přenocování. Přežít je nutné za každých okolností, takže kurz probíhá nezávisle na ročním období nebo počasí.

Kurz přežití patří k zážitkům u kterých si nikdy nemůžete být úplně jistí, co všechno vlastně obsahuje. To by pak totiž nebyla zábava. Pokud jste muž, který miluje vojenskou tématiku nebo žena, která touží po zajímavých zážitcích a neváhá pro ně obětovat trochu pohodlí, je kurz přežití přesně pro vás. Je to tak trochu výprava do neznáma, adrenalinový zážitek i výukový kurz v jednom. A na jeho konci si můžete říct, že jste strávili víkend opravdu smysluplně a naučili jste se spoustu užitečných a praktických věcí.

Na konci kurzu obdržíte pamětní diplom, který můžete ukázat přátelům a známým a také balíček přežití s instruktážním CD. Objednejte si termín kurzu přežití ještě dnes a připravte se na všechno, co vám život může přinést. Získejte sebevědomí, která vám pomůže při plánování vaší zahraniční dovolené a jedinečných okamžiků, které zažijete jen při kontaktu s divokou přírodou.

button_objednejte-kurz-preziti-zde

Netradiční dárek, který ocení každý muž. To je kurz přežití.