Ošetřovatelem v ZOO

Ošetřovatelem v ZOO
5 (100%) 1 vote

Ošetřovatelem v Zoo

Stát se ošetřovatelem zvířat v zoo byl jistě dětský sen nejednoho z nás. Mnozí lidé se ho ale dodnes nevzdali, i když jim okolnosti z různých důvodů přiřkly jiné zaměstnání. Sny se ale mají plnit a to nejen o Vánocích. Staňte se ošetřovatelem v jedné ze dvou známých českých ZOO a poznejte všechna úskalí i radosti takové práce. Nebo darujte tento jedinečný zážitek komukoliv, koho máte rádi.

Ošetřovatelem v ZOO

Návštěva zoologické zahrady je v každé rodině očekávána s nadšením. Vždyť kdo by se nechtěl pokochat pohledem na množství druhů domácích i exotických zvířat? Samotný pohled ale často nestačí, jak o tom svědčí přeplněné kontaktní zoo v dětských odděleních. Přestaňte být jen obyčejným pozorovatelem za plotem a vstupte místo toho raději přímo do světa zvířat ze všech koutů planety.

Ošetřovatelem v Zoo nastavte si zážitek a tím i jeho cenu

Stát se ošetřovatelem v zoo můžete v jedné ze dvou velkých zoologických zahrad, a to buď ve Dvoře Králové nebo v ZOO Liberec. Zvolená varianta zážitku je jen na vás a každá zoo má své jedinečné kouzlo.

ZOO Dvůr Králové nad Labem nabízí práci u pěti druhů zvířat – zvolené zvíře označte už při výběru poukazu. Starat se můžete o tyto skupiny zvířat:

 • nosorožči
 • žirafy
 • ptáci (exotičtí ptáci, plameňáci a pelikáni)
 • šelmy a lemuři (lemuři kata, kočkovité a psovité šelmy)
 • vodní svět (želvy, krokodýli, hadi a mořské a sladkovodní ryby)

button_objednejte-darek-zde

V ceně poukazu máte navíc i oběd v restauraci, odpolední návštěvu zákulisního místa s exotickými zvířaty s odborným průvodcem a dárkovou tašku s nefalšovanými suvenýry ze ZOO. Během zážitku je povoleno pořizovat fotografické i video záznamy. Ošetřovatelem se v ZOO Dvůr Králové nad Labem se stanete na 6-7 hodin a za tuto dobu se dá opravdu stihnout leccos.

Malá ale útulná ZOO Liberec má návštěvníkům také co nabídnout. Nabízí práci rovnou na celých úsecích. Vybírat můžete z:

 • úsek kopytníků – pižmoň grónský, takin čínský, zebra Chapmanova, velbloud dvouhrbý a další
 • úsek žiraf – žirafa Rothschildova, zebra bezhřívá, lama alpaka a další
 • úsek opů – šimpanz, pavián pláštíkový, kosman zakrslý a další
 • úsek slonů – slon indický
 • úsek šelem – bílý tygr, panda červená, vlk hřivnatý, plazi a další
 • úsek dravých ptáků – orel mořský, sovice sněžní, puštík bradatý, výr velký západosibiřský a další
 • úsek pavilon tropů – zoborožci, tučňák Humboldtův, kontaktní zoo a další

Vyberte si zoo kde se stanete ošetřovatelem 

V ceně zážitku je navíc vstup do ZOO až pro tři další osoby, ošetřovatelské tričko, sleva na oběd a dárkový balíček ze zoo. Celý zážitek trvá přibližně 7 hodin.

Stát se ošetřovatelem exotických zvířat v Zoo ještě nikdy nebylo tak snadné. Stačí si vybrat zoologickou zahradu svého srdce a zařadit se mezi tým, který obstarává její každodenní chod. Poznáte práci se zvířaty z té horší i lepší stránky a navíc si odnesete jedinečný zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat.

button_objednejte-nezapomenutelny-darek-zde