Primulus

Testosteron tablety

Zatímco o mladých mužích se říká, že doslova přetékají testosteronem, s přibývajícím věkem slýcháme toto přirovnání stále řidčeji. Testosteron přitom u mužů platí za jeden ze základních kamenů zdraví, vitality a sexuálního libida. Testosteron tablety se v takové situaci jeví doslova jako dar z nebes. V některých případech jde ale spíše od dar s ďábelským obalem, to když se do hry vloží farmaceutická lobby.

Testosteron k čemu slouží

Již ze školních škamen víme, že se na správném fungování mužského (stejně jako ženského) organismu podílí celá řada hormonů. Právě u pánů tvorstva je však nejvýznamnější právě testosteron. Ovlivňuje téměř všechny procesy v těle od fungování mozku, přes nabírání a udržení svalové hmoty, libido, kvalitu krve a mnoho a mnoho dalších aspektů mužského zdraví.

Testosteron tablety

S úbytkem testosteronu si muži nejčastěji spojují problémy s erekcí, ale z výše uvedených důvodů může stejně tak dobře tím prvním ukazatelem být třeba deprese, únava, špatná nálada, ztráta svalové hmoty, nabírání hmotnosti a mnoho dalších. Testosteron má tedy na náš osobní život a kariéru mnohem větší vliv, než se na první pohled zdá. Rozhodně tu nejde jen o perfektní erekci, v sázce je mnohem víc. Podle lékařských studií může mít dlouhodobě snížená hladina testosteronu v krvi vliv i na vznik srdečních poruch, rakoviny, cukrovky a mnoha dalších potíží. Jedna z nedávných dlouhodobých studií sledující vybranou skupinu mužů po dobu 18 let dokonce ukázala, že u těch, kteří svou nízko hladinu testosteronu dlouhodobě neřešili, se riziko předčasného úmrtí zvedlo až o 40% v porovnání s muži s průměrnou nebo dokonce vysokou hladinou testosteronu.

Testosteron nedostatek aneb proč se tím vůbec zabývat?

Nejhorší na celé situaci je však fakt, že mnoho mužů se o své nízké hladině testosteronu dozví pozdě nebo dokonce vůbec. Nebudeme tady podrobně rozebírat lékařské zprávy, nicméně je fakt, že v těle existují dva typy testosteronu: volný (okamžitě zužitkovatelný) a celkový (vázaný v organismu). Hladina celkového testosteronu, která bývá měřena nejčastěji, nám však vůbec nic neřekne o množství tohoto hormonu, které mohou orgány a tělo bez problémů využít. Testosteron může být v organismu vázán z mnoha důvodů a ne všechny jsou dobré. Už obyčejná porucha jater může množství volného využitelného hormonu snížit na minimum. Podle lékařských výsledků však stále budete mít testosteronu dostatek a pro léčbu tudíž nebude medicínský důvod.

Testosteron tablety přírodně

Je to špatné, ale naštěstí ne zcela neřešitelné. Příroda s touto situací počítala a poskytla nám mnoho zdrojů, jenž pomohou obnovit v těle přirozenou vysokou hladinu testosteronu, a to bez nežádoucích účinků nebo nebezpečí pro srdce a cévy. Právě toho se totiž lékaři při předepisování umělých hormonů nejvíce obávají a s recepty na ně šetří. Přírodní testosteronové tablety ale nedodávají tělu umělý testosteron, ale spíše ho podporují v tom, aby si opět samo dokázalo vytvořit a udržet potřebné množství. Jedna tabletka tedy problém nevyřeší, v případě dlouhodobější strategie se ale nakonec mohou divit i sami lékaři.

Na našem trhu existuje mnoho značek testosteronových tablet. Vybrali jsme proto známé a osvědčené značky a chceme vám je trochu blíže představit.

Testosteron tablety

Testosteron tablety – Primulus

Primulus se v oblasti podpory zvýšené hladiny testosteronu zaměřuje především na doplnění hladiny důležitých minerálů a vitamínů, jež jsou pro tento proces ale i komplexní mužské zdraví nezbytné. Tablety Primulus pomáhají obnovit ztracenou energii, urychlují metabolismu a přispívají ke správnému metabolismu tuků. Pravidelné užívání má příznivý vliv na výstavbu a udržení svalové hmoty stejně jako na zvýšení výdrže při sportu či milostných hrátkách. A za zmínku také stojí, že jde o ryze český výrobek a mnohaletou tradicí.

V jejich složení dominují tyto prvky:

 • Extrakt z tribulus terrestris (kotvičník zemní)
 • Extrakt z pískavice řeckého sena
 • Vitamín C
 • Vitamín D
 • Vitamín B6
 • Zinek
 • Selen
 • Hořčík

Primulus testosteron

Testosteron tablety – Maxulen

O malý krůček dále jdou tablety Maxulen. Nejenže podporují přirozenou tvorbu testosteronu, ale také se snaží maximalizovat jeho využití přímo v tkáních. Obsahují také značné množství nutričně cenných látek pro zdravé tělo i mysl. Obsahují jen několik klíčových složek, což však bezpochyby vyváží dokonale vyvážené receptura a pečlivě vypočítané poměry jednotlivých účinných složek.

V tabletách Maxulen najdeme

 • Extrakt z tribulus terrestris (kotvičník zemní)
 • Extrakt z pískavice řeckého sena
 • Vitamín B6
 • Zinek
 • Hořčík

Testosteron tablety

Testosteron tablety – ProMan Plus

Skvělý pomocník pro udržení energie a výkonnosti – tak sám sebe charakterizuje přírodní doplněk stravy ProMan Plus. Své know-how čerpal tak trochu z východní medicíny a snaží se tedy hladinu testosteronu přírodním způsobem nejenom zvýšit, ale také dlouhodobě stabilizovat. Cílí především na aktivně žijící muže zajímající se o budování svalové hmoty a úpravu hmotnosti, ale nezaostává ani v jiných aspektech, které optimální hladina testosteronu v mužském těle přináší.

U tablet ProMan Plus můžeme najít toto složení:

 • Extrakt z pískavice řeckého sena
 • Extrakt z tribulus terrestris (kotvičník zemní)
 • Extrakt z ženšenu
 • Extrakt ze severního ženšenu
 • Vitamín B6
 • Hořčík
 • Zinek

Testosteron tablety – složení

Nyní se blíže podíváme na hlavní účinné složky kterým se přírodní testosteron tablety pyšní. Rozebereme lékařsky doložené účinky jednotlivých složek, abyste si sami mohli určit ty, jež budou nejúčinnější právě na vaše problémy a vybrali si podle toho optimální přípravek prakticky přímo na míru.

Kotvičník zemní

Kotvičník zemní (Primulus, Maxulen, ProMan Plus) je asi nejpopulárnějším podporovatelem optimální hladiny testosteronu u mužů. Má prokazatelný vliv na zvýšení libida a dokáže zvýšit i hladinu DHEA a oxidu dusnatého nezbytného pro silnou a pevnou erekci. Nejúčinnější je užívání odvaru připraveného z čerstvé bylinky, čehož však lze u nás dosáhnout je těžko.

Pískavice řecké seno

Pískavice řecké seno (Primulus, Maxulen, ProMan Plus) je odpradávna využívána jako univerzální tonikum a oblíbené afrodiziakum. Z účinných látek obsahuje především alkaloid trigonellin, nesteroidní saponin, cholin a hodnotné bílkoviny a oleje.

Vitamín B6

Vitamín B6 (Primulus, Maxulen, ProMan Plus) alias pyridoxin působí preventivně proti onemocněním nervového původu, únavě a stresu a příznivě ovlivňuje i metabolismus tuků. Je také klíčovým prvkem pro optimálním vstřebávání minerálních látek jako je selen nebo hořčík.

Vitamín C

Vitamín C (Primulus) zlepšuje především imunitu a celkovou tělesnou vitalitu. Velký vliv má rovněž na plodnost.

Selen

Selen (Primulus) má v lidském těle roli antioxidantu, ovlivňuje také štítnou žlázu, růst nebo rozmnožovací schopnosti. Působí jako prevence proti únavě, svalové slabosti a podrážděnosti.

Zinek

Zinek (Primulus, Maxulen, ProMan Plus) je nezbytný pro správnou aktivitu enzymů a metabolismus bílkovin.

Hořčík

Hořčík (Primulus, Maxulen, ProMan Plus) udržuje správnou funkci svalů a nervů a pečuje i o zdravý srdeční rytmus i imunitní systém.

Vitamín D

Vitamín D (Primulus) je strukturálně podobný steroidům. Přispívá k normální činnosti svalů a oběhové soustavy a je nezbytný pro správně vstřebávání vápníku.

Ženšen

Ženšen (ProMan Plus) je velmi komplexním pomocníkem pro celý organismus. Kromě afrodiziakálních účinků bylo dobře zdokumentováno také působení na oběhový systém, imunitní systém a centrální oběhovou soustavu.

Severní ženšen

Severní ženšen (ProMan Plus) bývá zván také přírodní viagrou. Účinky má prakticky stejné jako ženšen pravý.

Testosteron tablety

Testosteron tablety – Cena

Přínosy zvýšení hladiny testosteronu v organismu jsou nepopiratelné, mnoho z vás ale jistě napadá otázka Kolik to bude stát? To se jednotlivých přípravků liší, my vám tedy pomůžeme udělat si základní přehled:

Začneme přípravkem Primulus. Měsíční balení obsahují 60 tablet (denně se užívají dvě) stojí 549 Kč. Poštovné a balné je zdarma, tudíž nám nemůže zkreslit přepočet ceny na denní dávku, který vychází 18 Kč/den.

U Maxulenu zaplatíte za jeden měsíc užívání 598 Kč, což v přepočtu vychází přibližně na 20 Kč za jeden den. Aktuální můžete využít výhodné akce zakoupení první balení za 298 Kč. Poštovné a balné je opět zdarma.

ProMan Plus požaduje 599 Kč za rovnou dvouměsíční balení. Cena užívání na jeden den tedy vyjde na cca 10 Kč. První balení je možné navíc objednat zdarma jen za 49 Kč poštovného,. U dalších zásilek se poštovné neplatí.

I když bývá cena jedním z důležitých parametrů při rozhodování, určitě se nevyplatí stavět ji v tomto případě na piedestal. Je třeba uvážit i složení a nabízené účinky a teprve z těchto proměnných si sestavit komplexní obrázek a zvolit tak co nejlépe s ohledem na zdraví a vitalitu.

Testosteron tablety z přírodních zdrojů

Všechny uvedené přípravky jsou čistě přírodní bez zaznamenaných nežádoucích účinků. Hladinu testosteronu v těle totiž zvyšují postupně a přirozenou cestou a předchází tak případným potížím. A žádné problémy nenastanou ani v případě, že se rozhodnete produkt ze dne na den přestat užívat. Hladina testosteronu v těle se poté jednoduše vrátí na svou původní úroveň. Svou volbou přírodní cesty tedy nic neriskujete, můžete jen a jen získat.

Podobné příspěvky