Rumový kalendář 2021

Rumový adventní kalendář

Chcete letos z čekání na Vánoce udělat opravdu nezapomenutelný čas, určený nejenom pro děti, ale také pro dospělé? Adventní věnce (ať už jedlé nebo nejedlé) či 24 malinkatých čokoládiček v lákavém balení sice vypadá skvěle, ovšem velcí kluci a holky potřebují něco lepšího a to rumový adventní kalendář.

Jak už asi tušíte, rádi bychom vám představili zbrusu nový rumový adventní kalendář pro rok 2022. A nejde o jen tak ledajaký kousek, stojí za ním skuteční specialisté.

Výběr pro mlsné jazýčky, sestavený dánskými experty

Jako školu rumu označuje Rumový adventní kalendář 2022 přímo autor jeho koncepce – Joshua Singh.Jde o velmi úspěšný produkt. Koneckonců loňské limitované edice se na e-shopu Alkohol.cz prodalo tisíce kusů! Ale nejde jen o obyčejné potěšení pro předsváteční dny. Naopak. Do ruky dostanete doslova malou „školu rumu.“

Není divu. K mání je totiž hned 24 kousků, vybraných podle speciálního klíče. Můžete tak ochutnat všechno, co je na tomto poli k mání – od opravdu silných rumů, přes kořeněné kousky až po takové, které doslova pohladí vaše chuťové pohárky svou jemností.

  • Pokud již máte s rumem zkušenosti, oceníte jeho pestrost a širokou paletu chuťových tónů.
  • Pokud se naopak teprve v „rumové latině“ snažíte zorientovat, snadno odhalíte, které kousky vám zachutnají a od kterých je dobré držet se prozatím dál.

Rumový adventní kalendář

Nový kalendář myslí i na společné prožitky

Aktuální dění se nese spíš v duchu sociálního distancu. To však pro Rumový adventní kalendář 2022 rozhodně neplatí. I proto tentokrát dostanete v rámci tasting notes hned dvě skleničky. To abyste si mohli tenhle komplexní prožitek vychutnat s někým, kdo je vám opravdu blízký.TIP:
Kromě toho dostanete samozřejmě i zbrusu nové dárkové balení, které se letos zahalilo do černé s luxusními zlatými tóny.

Rumový adventní kalendář 2022 – 24 kousků z celého světa

Podlehněte svůdnému zlato-černému elegantnímu designu. Odměnou vám bude 24 malých lahviček, plných báječných chuťových prožitků a samozřejmě i dvě sklenky pro vychutnání v páru. Pokud alespoň trochu milujete kvalitní rum, určitě budete z celého konceptu nadšení.

Jak vlastně celý kalendář vypadá?

24 rumů – 26 okének s překvapením. To je degustační rumový adventní kalendář 2022.

Každý den adventního potěšení si můžete užít s malou sklenkou báječného rumu, který vás rozhodně nenechá chladným. A co vlastně dostanete v ceně?

Rumový adventní kalendář

Jak celý kalendář vypadá?

Získáte 26 perforovaných okének – v nich na vás čeká 24 lahviček s rumem a dvě skleničky.

Jaký obsah má jedna lahvička?

Asi 20 ml, což je o něco méně než malý panák. Jde tak opravdu jen o degustační záležitost.

Co se o rumu dozvím?

Všechno, co potřebujete. Každá lahev má samozřejmě svou vlastníte etiketu, která vám prozradí, co právě pijete.

Odkud rumy pocházejí?

Doslova z celého světa. Můžete si tak udělat skvělou představu o té nejlepší rumové kultuře na všech kontinentech.

Jaké rumy tu najdu?

K mání jsou sladké i suché, stejně jako kousky s pořádným procentem alkoholu, ale i jemné večerní druhy.

Už od roku 2015 – přidejte se k celosvětové tradici

Možná to nevíte, ale první kalendář s názvem 24 Days of Rum vzešel z chuťových pohárků uznávané skupiny 1423 v roce 2015. Šlo o fenomenální úspěch. K mání bylo rovných 3 000 rumových kalendářů, které se však vyprodaly během pouhého týdne.

Od té doby se náklad každoročně zvyšuje. Ani tak však nelze spoléhat na to, že budou kalendáře dostupné i v předvečer adventu. Doporučujeme proto zásobit se tímhle jedinečným počinem předem.

Ale pozor – nepodvádějte a opravdu si každý den vychutnejte jedno okénko. Díky tomu vám Rumový adventní kalendář 2022zachutná mnohem více. Navíc budete mít možnost si jednotlivé kousky vychutnat odděleně a lépe tak vyhodnotíte svoje rumové preference pro příští rok.Další články k tématu

Podobné příspěvky