Texas Holdem poker zdarma

Texas holdem poker zdarma

Texas holdem poker zdarma

Zahrát si nejoblíbenější variantu pokeru, kterou je Texas holdem poker zdarma, není vůbec těžké. Hrát můžete s přáteli při sklence dobrého vína nebo v některé z osvědčených online heren. Vychutnat si můžete i turnaje, aniž byste do žetonů nebo registrací vložili jakékoli vlastní peníze.

 

Texas holdem poker se hraje se sedmi kartami – dvě má hráč v ruce a dalších pět vyložených uprostřed stolu je společných pro všechny hráče. Vítěznou kombinaci pak tvoří pět karet, které lze utvořit jak z karet na stole tak z karet v ruce (které ale není nutné použít). Vyhrává hráč s nejlepší kombinací karet.

 

V Texas holdem poker zdarma je možno vsadit hned čtyřikrát. Poprvé ihned při rozdání karet (začínají hráči po levici rozdávajícího, kterým se říká Small Blind a Big Blind), podruhé při rozdání prvních tří karet na stůl (Flop), poté při vyložení čtvrté karty (Turn) a nakonec při vyložení páté karty (River) ještě před finální odhalením kombinací.

 

Texas Holdem poker zdarma

Jak vytvořit výherní kombinace v Texas holdem pokru

 

Na výběr máte celkem z devíti možných výherních kombinací karet, ale je možné i vyhrát, i když žádnou z těchto kombinací nevlastníte. A jak by to mělo vypadat? 

Flush

Hodnotu flushe určuje hodnota nejvyšší použité karty. Samotný flush se skládá Libovolná kombinace pěti karet stejné barvy, přičemž hodnotu flushe určuje hodnota nejvyšší použité karty.

 

Four of a Kind

Kombinace Four of a Kind zahrnuje čtyři karty stejné hodnoty v různých barvách. Výši kombinace je určena bodovou hodnotou karet.

 

Full house

zde je účelem sestavit tři libovolné karty stejné hodnoty doplněné libovolným párem. Hodnota Full house je vždy určena počtem karet s vyšší hodnotou.

 

One Pair

Dvě stejné karty libovolné barvy, jež určují hodnotu One Pair.

 

Royal Flush

Pět po sobě jdoucích karet stejné barvy s nejvyšší hodnotou, tzn. od desítky po eso.

 

Straight

Na rozdíl od Royal Flush je ze možno použít pět po sobě jsoucích karet jakékoli hodnoty.

 

Straight Flush

Zde musí mít na rozdíl od Straight a Royal Fluch musí být všechny použité karty stejné barvy.

 

Three of a Kind

Tři karty libovolné barvy doplněné dvěma kartami s co nejvyšší hodnotou.

 

Two Pair

Dva páry karet libovolné barvy.

 

High Card

V případě, že se nikomu z hráčů nepodaří složit žádnou z výherních kombinací, rozhoduje o vítězi nejvyšší karta, kterou drží hráč v ruce.


 

Kde a jak hrát Texas holdem poker zdarma

 

Zatímco v kamenných hernách musíte ihned najet na ostrý provoz s žetony za peníze, on-line casina nabízejí možností mnohem více. Můžete hrát proti hráčům i počítači v jednotlivých zápasech i samotných turnajích označených jako FREEROLL, ve kterých jsou hráči na předních místech dokonce ohodnoceni menší finanční prémií, i když do účasti ve hře nevložili ani korunu. Výhru je možné si ihned vybrat nebo ji použít na registraci ve skutečně adrenalinových turnajích o skutečné peníze.

 

Pokud chcete zažít skutečné vzrušení a v pravidlech pokeru si už dostatečně věříte, vyzkoušejte některé ze zavedených a osvědčených on.line heren. Na stránkách PokerStars.net dostanete po registraci ihned vstupní bonus, který vám začátky vašeho pokerové zápolení příjemně usnadní.

 

Podobné příspěvky