Castrol

Značka Castrol je v oblasti automobilových maziv důvěryhodná již více než 100 let. Společnost Castrol byla založena v Anglii v roce 1899 a rychle se proslavila svými vysoce kvalitními výrobky. Dnes je Castrol globální společností s působností ve více než 60 zemích. Společnost Castrol se zavázala poskytovat motoristům ty nejlepší možné mazací produkty, aby jejich vozidla fungovala bez problémů. Castrol nabízí širokou škálu produktů, včetně motorových olejů, převodových kapalin a převodových olejů. Společnost Castrol se také výrazně věnuje výzkumu a vývoji a neustále inovuje, aby motoristům poskytovala ty nejlepší možné produkty. Pokud hledáte důvěryhodnou značku v oblasti automobilových maziv, společnost Castrol je pro vás ta pravá. Nyní patří pod BP – British Petroleum.

Mazací plán Castrol
Mazací plán je konfigurátor, kde si po zvolení svého automobilu, motorky, tiráku a jeho modelu a motoru vyberete vhodný typ motorového oleje. Mazací plán Castrol naleznete zde

Oleje a kapaliny Castrol pro motocykly

Společnost Castrol nabízí širokou škálu olejů a kapalin pro motocykly, které udrží váš motocykl v bezporuchovém provozu. Castrol nabízí motorové oleje, převodové kapaliny a převodové oleje speciálně vyvinuté pro motocykly. Společnost Castrol se také výrazně věnuje výzkumu a vývoji a neustále inovuje, aby poskytla jezdcům na motocyklech ty nejlepší možné produkty. Pokud hledáte důvěryhodnou značku v oblasti olejů a kapalin pro motocykly, společnost Castrol je pro vás ta pravá.

Castrol moto

Oleje Castrol pro dvoudobé motory

Společnost Castrol nabízí širokou škálu olejů pro dvoukolové motory, které udrží váš motocykl v bezporuchovém chodu. Castrol nabízí motorové oleje, převodové kapaliny a převodové oleje speciálně vyvinuté pro dvoukolové motory.

Oleje Castrol pro čtyřdobé motory

Čtyřdobé motory motocyklů se liší od motorů automobilů, protože dosahují vyšších otáček a mají vyšší výkon. Z tohoto důvodu je důležité vybrat motorový olej, který splňuje specifikace výrobce motocyklu a požadavky vašeho stylu jízdy. Vždy sledujte hladinu oleje a nezapomeňte jej v případě potřeby vyměnit.

Oleje a kapaliny Castrol pro automobily

Aby výrobci zvládli zvýšený tlak v motoru a dosáhli svých cílů v oblasti úspory paliva, požadují pro nejnovější motory, které jsou stále menší a výkonnější, komplikované plně syntetické oleje.  Více informací o motorových olejích o jejich viskozitě 

Oleje a kapaliny Castrol pro užitková vozidla

Mezi užitková vozidla patří automobily v silniční přepravě, stavební stroje, důlní a povrchová vozidla a zemědělská technika.  Motorové oleje, kapaliny a maziva Castrol pomáhají udržovat spolehlivost a produktivitu užitkových vozidel.

 

 

Podobné příspěvky